جالبه همین چند روز پیش یه پست زدم در مورد اینکه چرا مدرسه ها تبدیل به مسجد شدن و یا دارن میشن ولی دیشب دیدم تازه مساجدی هستند که مدرسه شدند و وزیر هم که گفته تعطیل کنید میگن چرا .

آخه من نمیدونم چرا چیزی را که مثل من نمیدونید و هیچ تخصصی ندارین الکی یا رد یا قبول می کنید.مگه میشه مگه داریم.مدرسه مسجد. یعنی مدرسه دیگه اینقدر بی حسابو کتاب شده که مسجد میتونه مدرسه بشه و بالعکس. یعنی فضا و امکانات آموزش مهم نیست . حالا کی گفته مدارس غیر انتفاعی خوبن که شما مسجد را با اونا مقایسه می کنین.اگه مشکلی هم هست باید مشکل رفع بشه نه اینکه خلط مبحث و وظایف صورت بگیره .

کدام منطق و در کجای دنیا چنین چیزی رو قبول میکنن که مسجد و فضای اون مناسب برای مدرسه و میتونه کارایی مدرسه رو داشته باشه . کدوم استاندارد آموزشی اینو قبول میکنه . جایی که سمت تابش نور و متراژ فضای کلاس و رنگ تابلو کلاس  اندازه نیمکت و صندلی فاصله تخته کلاس و .اهمیت داره .

این چه ربطی به اسلام و دستاوردهای انقلاب داره که تا هر وقت یه جایی کم میارین یا میخواین بپیچونین میرین سراغ این حرفا  . اگه راست میگین بقیه دستاوردهای انقلاب و شهدا که به باد فنا رفتن را دریابید .

شما بهتر بود بجای اینکه یکطرفه به قاضی برین و با افکار مردم بازی کنین بهتر بود با یه کارشناس و متخصص در زمینه آموزش و پرورش حداقل یه مناظره و مباحثه ای می کردین تا حرفای اونا و دلایلشون گفته بشه . نه اینکه افرادی مثل من از همه جا بی خبر گول حرفای به ظاهر انقلابی و اسلامی رو بخورم .

حتی من هم که اطلاع و تخصص ندارم اینقدر می فهمم که مسجد و مدرسه هر کدوم باید وظایف و اهداف خودشونو دنبال کنن. مگه میشه مسجد کار مدرسه رو انجام بده .اگه اینجوریه که خب اولیا برای آرامش و اطمینان بیشتر بهتره بچه هاشون رو توی خونه نگه دارن بهتره که . چون دیگه حتی به . هم اعتمادی نیست .

اگه این وزیر . یه کار خوب و یه حرف خوب تا حالا زده باشه همینه .

کد خبر: 136519

ف

تاریخ انتشار: 16/خرداد/1398 - 15:09

وزیر خوبی که دارد ناامیدمان می‌کند +سند (وزیر بدی که با استعفایش امیدوارمون کرد + سند= عقلمون)

مسجد-مدرسه» چیست؟ (یک اصطلاح من درآوردی مسخره و حالا چه موقع حیثیت مسجد و مدرسه برده بشه خدا میدونه) حکایت راه رفتن کبک و کلاغ . هر کسی کار خودش بار خودش آتیش به انبار خودش.

آیا مسجد-مدرسه» قانونی است؟ (قانونی هم باشه عقلانی نیست)

انواع مسجد-مدرسه» (یه نوعشم در نوع خودش حکایتیه دیگه چه برسه به انواعش)

تهدید کنید، اگر نشد تعطیل کنید! (نه تهدید و نه تعطیل فقط عاقلانه و کار شناسی شده عمل کنید)

متن کامل خبر و پاسخ پرسشها در بطن متن. ببینید فلسفه و سفسطه بافی چه می کنه .

مدرسه غیر انتفاعی یا دولتی بچمو ثبت نام کنم!

«مسجد-مدرسه»

مدرسه دولتی یا حمایتی یا غیر انتفاعی یا نمونه دولتی یا هیئت امنایی یا ...

مدرسه یا مسجد!

مدرسه ,مسجد ,یه ,هم ,رو ,بشه ,مسجد مدرسه» ,مسجد و ,که مسجد ,مثل من ,دستاوردهای انقلاب

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

جوان شاپینگ دانلود طرح جابر رایان بلبرینگ فروشنده انواع بلبرینگ و رولبرینگ ، کاسه نمد ، گریس نسوز ، لاینر برینگ ، بال بوش ، یاتاقان بلبرینگ ، 33977498-33905027-021 مطالب اینترنتی پای تخته سیاه علی رضا نقش Departed سایت رسمیfilecell1 خواهرانه حیدرامیرپور-هنر - زندگی داستان های کوتاه طنز حسین سالمیان